Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

O szkole

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych Nestor działa zarówno w Warszawie jak i Krakowie. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją naukę w liceum lub chcesz zmienić swoją dotychczasową szkołę, Nestor jest zawsze dobrym wyborem.

Posiadanie przynajmniej wykształcenia średniego jest obecnie podstawowym wymogiem pracodawców podczas zatrudniania nowych osób. Do naszych liceów może zapisać się każda osoba dorosła. Nie ma znaczenia czy jesteś absolwentem ośmioletniej szkoły podstawowej, gimnazjum, czy po prostu przerwałeś swoją dotychczasową naukę w szkole średniej. Na koniec nauki będziesz mieć możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego, a świadectwo otrzymane w naszej szkole umożliwi ci podjęcie dalszej nauki zarówno na uczelniach prywatnych, jak i publicznych bądź w szkołach policealnych.

classroom, school, desks
Tryb nauczania

Zaoczny tryb nauczania.

Uprawnienia

Uprawnienia szkoły publicznej

Czas nauki

1-2 lata

Profesjonalna kadra

Profesjonalna kadra i indywidualne podejście są dla nas bardzo ważne. Właśnie dlatego zatrudniamy specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i pasją do nauczania. Przekłada się to na wyniki nauczania i pozwala naszym słuchaczom zdobywać wiedzę bezpośrednio od fachowców.

Uprawnienia szkoły publicznej

Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, oznacza to, że dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe wydawane przez szkołę są zgodne wytycznymi MEN i spełniają kryteria honorowane w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Nasi słuchacze dostają dzięki temu legitymacje oraz niezbędne zaświadczenia.

Nauka dla wszystkich

Nie każdy może pozwolić sobie na chodzenie do szkoły w trybie dziennym lub opłacanie szkoły zaocznej. Wiemy o tym i właśnie dlatego zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, a nauka w szkołach Nestor jest całkowicie darmowa. Bez czesnego ani ukrytych kosztów.

Bez egzaminów

Aby uczęszczać do naszej szkoły, nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się i zacząć naukę. W naszych szkołach zawodowych oraz liceach na koniec nauki będziesz mieć możliwość zdania egzaminu maturalnego.

Nauka za darmo? Nie ma problemu.

Zapisz się do naszej szkoły i ucz się bez opłat. Wypełnij formularz zapisu i dołącz do grona naszych słuchaczy.