Szkoły dla dorosłych w Warszawie i Krakowie

Obecnie pracodawcy poszukują pracowników z konkretnymi umiejętnościami. Nauka w naszej szkole pozwoli ci zdobyć niezbędne wykształcenie i umiejętności praktyczne.

W naszej ofercie znajduje się szkoła podstawowa i licea ogólnokształcące dla dorosłych, a także policealne szkoły zawodowe. Kształcimy w kilkunastu różnych kierunkach, aby każdy chętny mógł znaleźć coś dla siebie. Do naszych szkół może zapisać się każdy, bez względu na wiek czy wykształcenie dla wszystkich znajdzie się miejsce. Posiadamy uprawnienia szkół publicznych, a zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym i są całkowicie darmowe!

books, shelf, rack
book, bezel, read

Profesjonalna kadra

Profesjonalna kadra i indywidualne podejście są dla nas bardzo ważne. Właśnie dlatego zatrudniamy specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i pasją do nauczania. Przekłada się to na wyniki nauczania i pozwala naszym słuchaczom zdobywać wiedzę bezpośrednio od fachowców.

Uprawnienia szkoły publicznej

Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, oznacza to, że dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe wydawane przez szkołę są zgodne wytycznymi MEN i spełniają kryteria honorowane w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Nasi słuchacze dostają dzięki temu legitymacje oraz niezbędne zaświadczenia.

Nauka dla wszystkich

Nie każdy może pozwolić sobie na chodzenie do szkoły w trybie dziennym lub opłacanie szkoły zaocznej. Wiemy o tym i właśnie dlatego zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, a nauka w szkołach Nestor jest całkowicie darmowa. Bez czesnego ani ukrytych kosztów.

Bez egzaminów

Aby uczęszczać do naszej szkoły, nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się i zacząć naukę. W naszych szkołach zawodowych oraz liceach na koniec nauki będziesz mieć możliwość zdania egzaminu maturalnego.

Nasze szkoły

Szkoła podstawowa

dla dorosłych

Duis aute irure dolor in velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat voluptas.

Liceum ogólnokształcące

dla dorosłych

policealna szkoła zawodowa

Policealna szkoła

zawodowa

Nauka za darmo? Nie ma problemu.

W naszej szkole nie pobieramy czesnego od naszych słuchaczy. Zapisz się do naszej szkoły i ucz się bez opłat. Wypełnij formularz zapisu i dołącz do grona naszych słuchaczy. Wystarczy, że klikniesz przycisk obok.