Policealna szkoła zawodowa w Warszawie

O szkole

Obecnie pracodawcy poszukują pracowników z konkretnymi umiejętnościami. Policealna szkoła zawodowa pozwoli ci zdobyć niezbędne wykształcenie i umiejętności praktyczne.

Szkoła policealna jest świetną alternatywą dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na naukę w trybie dziennym, a studia zaoczne są zbyt kosztowne. Szkoły policealne są też opcją dla osób, które chcą przyswoić wiedzę w krótszym czasie. Kształcimy w kilkunastu różnych kierunkach, aby każdy chętny mógł znaleźć coś dla siebie. Dzięki specjalistom zatrudnionym w naszych szkołach zdobędziesz szeroki zakres wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w wybranej specjalizacji. Poznaj kierunki w naszej szkole i wybierz coś dla siebie.

policealna szkoła zawodowa
policealna szkoła zawodowa
Tryb nauczania

Zaoczny tryb nauczania.

Uprawnienia

Uprawnienia szkoły publicznej

Czas nauki

1-2 lata

Profesjonalna kadra

Profesjonalna kadra i indywidualne podejście są dla nas bardzo ważne. Właśnie dlatego zatrudniamy specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i pasją do nauczania. Przekłada się to na wyniki nauczania i pozwala naszym słuchaczom zdobywać wiedzę bezpośrednio od fachowców.

Uprawnienia szkoły publicznej

Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, oznacza to, że dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe wydawane przez szkołę są zgodne wytycznymi MEN i spełniają kryteria honorowane w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Nasi słuchacze dostają dzięki temu legitymacje oraz niezbędne zaświadczenia.

Nauka dla wszystkich

Nie każdy może pozwolić sobie na chodzenie do szkoły w trybie dziennym lub opłacanie szkoły zaocznej. Wiemy o tym i właśnie dlatego zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, a nauka w szkołach Nestor jest całkowicie darmowa. Bez czesnego ani ukrytych kosztów.

Bez egzaminów

Aby uczęszczać do naszej szkoły, nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się i zacząć naukę. W naszych szkołach zawodowych oraz liceach na koniec nauki będziesz mieć możliwość zdania egzaminu maturalnego.

Kierunki

Technik administracji

Technik administracji

make up, beauty products, cosmetics

Technik usług kosmetycznych

massage, move, therapy

Technik masażysta

alone, being alone, archetype

Terapeuta zajęciowy

hand, human, woman

Opiekun w DPS

mama, children, dance

Opiekunka dziecięca

industrial, security, logistic

Technik BHP

roses, rose flower, flowers

Florysta

heart care, medical, care

Opiekun medyczny

Nauka za darmo? Nie ma problemu.

Zapisz się do naszej szkoły i ucz się bez opłat. Wypełnij formularz zapisu i dołącz do grona naszych słuchaczy.