Szkoła podstawowa dla dorosłych

O szkole

Szkoła podstawowa dla dorosłych Nestor powstała z myślą o osobach, które mimo wcześniejszych problemów pragną uzupełnić swoją wiedzę i ukończyć szkołę już jako osoby dorosłe.

W życiu każdego człowieka zdarzają się potknięcia i gorsze czasy. Niektórzy nie mieli możliwości ukończenia szkoły w przewidzianym na to okresie. Nie oznacza to jeszcze końca przygody z edukacją. Do naszej szkoły zapisać się może każda osoba dorosła niezależnie od wieku. Prowadzimy nabór na wszystkie semestry do 7 i 8 klasy podstawówki. Dbamy o to, aby nauka w naszej szkole sprawiała przyjemność i dawała poczucie satysfakcji. Nie czekaj z decyzją i podejmij naukę w naszej szkole!

book, bible, scripture
Tryb nauczania

Zaoczny tryb nauczania.

Uprawnienia

Uprawnienia szkoły publicznej

Czas nauki

1-2 lata

Profesjonalna kadra

Profesjonalna kadra i indywidualne podejście są dla nas bardzo ważne. Właśnie dlatego zatrudniamy specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i pasją do nauczania. Przekłada się to na wyniki nauczania i pozwala naszym słuchaczom zdobywać wiedzę bezpośrednio od fachowców.

Uprawnienia szkoły publicznej

Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, oznacza to, że dyplomy, certyfikaty i uprawnienia zawodowe wydawane przez szkołę są zgodne wytycznymi MEN i spełniają kryteria honorowane w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Nasi słuchacze dostają dzięki temu legitymacje oraz niezbędne zaświadczenia.

Nauka dla wszystkich

Nie każdy może pozwolić sobie na chodzenie do szkoły w trybie dziennym lub opłacanie szkoły zaocznej. Wiemy o tym i właśnie dlatego zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym, a nauka w szkołach Nestor jest całkowicie darmowa. Bez czesnego ani ukrytych kosztów.

Bez egzaminów

Aby uczęszczać do naszej szkoły, nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się i zacząć naukę. W naszych szkołach zawodowych oraz liceach na koniec nauki będziesz mieć możliwość zdania egzaminu maturalnego.

Nauka za darmo? Nie ma problemu.

Zapisz się do naszej szkoły i ucz się bez opłat. Wypełnij formularz zapisu i dołącz do grona naszych słuchaczy.